tlač brožúr a dokumentov

portfolio5
portfolio4
tlac casopisov a katalogov (3)
V1chrbat
v1-pamabook
detail chrbátu lepenej väzby V2
tlac knih (2)
špirálová väzba
tlac casopisov a katalogov (1)
vytlaceny-katalog (12)
vytlaceny-katalog (11)
vytlaceny-katalog (10)
vytlaceny-katalog (9)
vytlaceny-katalog (3)
portfolio2
portfolio3
portfolio1
vytlaceny-katalog (1)
zapisníky

Pri tlači Vašich brožúr musíte poznať odpovede na tieto otázky:

  • Koľko strán a aký rozmer má publikácia?
  • Je tlač farebná? Čiernobiela tlač býva rádovo lacnejšia, takže zhodnoťte, či je potrebná farebná tlač. Typicky, či je potrebné aby logo spoločnosti bolo farebne na každej strane. Obálka publikácie býva zvyčajne farebná.
  • Aký vysoký je náklad? Potrebujete 15ks, 250ks?
  • V akom formáte budú dáta? Najlepšie je vždy PDF. Budú dáta od grafika alebo robené svojpomocne, napr. vo Worde? Pošlite nám dáta a mi Vám ich skontrolujeme. Ak aj sú dáta v inom formáte, tak my si ich aj tak zkonvertujeme do PDF formátu a toto Vám dáme na odsúhlasenie.
  • Je v tlači grafika až po okraj?
  • Akú väzbu by ste chceli? Paperback, časopiseckú, šitú s pevnými doskami alebo kovová špirála.

Ak viete odpovedať na tieto otázky, tak Vám vieme kvalifikovane poradiť.

Informujte sa na tlač telefonicky na 0903 677 823, mailom na info@malografia.sk alebo cez kontaktný formulár.

Vytlačte si Vaše dokumenty pre Vašu firmu rýchlo a kvalitne. Kvalitne ako knihy z kníhkupectva, pretože Vaše dokumenty a brožúry budu zviazané priemyselnou technológiou. Nepoužívame kancelárske viazacie, ale priemyselné zariadenia pre polygrafické prevádzky vďaka ktorým máme tie najkvalitnejšie väzby.

DSC_0148

Digitálna tlač na produkčnom stroji, vďaka ktorému vieme dodať výrobky rýchlo a kvalitne. Sýte a jasne farby so širokým gamutom uspokoja každého zákazníka. Tlačia na ňom aj najnáročnejší zákazníci, napr. umelci svoje katalógy diel, firmy si tlačia svoje výročné správy alebo katalógy výrobkov.

Brožúry nesmú chýbať na žiadnej výstave a prezentácii. Zviazané dokumenty sú ľahká a praktická pomôcka na oslovenie zákazníkov ktorý v sebe spája praktickosť a kompaktnosť. Viete tak odovzdať potenciálnemu zákazníkovi súhrny prehľad ponuky alebo návod na obsluhu zariadenia. Brožúry sú male a kompaktne.

tlac casopisov a katalogov (2)

Realizácia tlače a výroba publikácií, či viazanie dokumentov, kníh, manuálov či kalendárov je si podobná, z pohľadu zákazníka sa odlišuje len rozhodnutím ktorú väzbu preferuje. Aj keď jednotlivé väzby majú svoje technické limity a špecifiká, sú minimálne.

Rozhodnite sa pre vlastnosti obálky Vašich dokumentov. Typicky býva o čosi tuhšia ako papier na vnútorných listoch. Zvyčajne máva 200g/m2. Zvážte lamináciu, ktorá zvyšuje odolnosť  publikácie  v bežnom prostredí, hlavne však prach a tekutiny. Používa sa matná laminácia, ktorá je takmer nebadateľná, zatiaľ čo lesklá je zjavne viditeľná a odráža svetlo. Obyčajne sa používa na knihách, zatiaľ čo na špirálovú väzbu a pri časopisoch sa nepoužíva.

Pošlite nám svoje dáta na mail, alebo pomocou kontaktného formulára, ak máte súborov viac, použite nahrávanie nahrávanie súborov.

Zanechajte nám odkaz.

Váš mail/telefónne číslo.

Priloženie súboru.

Maximálna veľkosť súboru je 18MB a podporované sú len tieto typy súborov: pdf, ai, jpg, jpeg, doc, rar a zip.

Ak chcete nahrať viac alebo väčšie súbory, kliknite na malografia.sk/nahravanie-suborov/