Tlač katalógov

vytlaceny-katalog (2)
vytlaceny-katalog (1)
portfolio4
portfolio3
portfolio5
portfolio1
portfolio2
vytlaceny-katalog (11)
tlac knih (3)
tlac knih (5)
tlac knih (4)
IMG_7926
vytlaceny-katalog (4)
vytlaceny-katalog (9)
vytlaceny-katalog (10)

Pri každej tlači si musíte vedieť odpovedať na tieto otázky:

 • Koľko strán a aký rozmer má katalóg?
 • Je tlač farebná? Čiernobiela tlač býva lacnejšia, takže zhodnoťte, či je potrebná farebná tlač. Tlačili sme aj ekonomicky úsporné katalógy čiernobielo. Napríklad čiernobiele fotografie vychádzajú obstojne, zatiaľčo cena je rádovo nižšia ako pri farebnej tlači. Obálka publikácie býva zvyčajne farebná.
 • Aký je náklad? Chcete 10 ks, 300ks? Ideálne na digitálnu tlač.
 • V akom formáte budú dáta? Ideálne je vždy PDF na odovzdanie. Budu od grafika alebo robené svojpomocne. Pošlite nám dáta a mi Vám ich skontrolujeme. Ak aj sú dáta v inom formáte, napr. Indesign a pod., tak my si ich aj tak zkonvertujeme do PDF formátu a toto Vám dáme na odsúhlasenie.
 • Bude tlač obsahovať grafiku až ku kraju?

Pri zodpovedaní týchto otázok Vám vieme kvalifikovane poradiť.

Cielené využitie:

 • umelci
 • galérie
 • prezentácia výrobkov
 • portfólio architektov
Typy väzieb:

 • lepená
 • šitá spinkami
 • šitá V8
 • drôtená špirála
Informujte sa na tlač katalógov telefonicky na 0903 677 823, mailom na info@malografia.sk alebo cez kontaktný formulár.

Katalógy sa často krát využívajú na prezentáciu či už umelcov, alebo galérii alebo výrobkov. Je to klasická cesta prezentácie portfólia. Dobre vytlačený katalóg Vás odlíši od konkurencie a jasne ukáže kto ste a co prezentujete. Celú tlač katalógov realizujeme my a preto vieme dohliadnuť na každý krok realizácie tlače Vašich katalógov a vieme ich zrealizovať preto veľmi rýchlo, niekoľko kusov aj na počkanie. Špecializujeme sa predovšetkým na nízkonakladové tlače katalógov, do cca 400-500ks. Tieto výtlačky sú vhodne pre každého umelca, galériu alebo firmu.

vytlaceny-katalog (1)

Katalóg. Väzba paperback/V2. Papier 60g/m2, Snowbulk.

U nás si vytlačíte svoje knihy pre svoje vydavateľstvo alebo firmu, alebo aj keď chcete vydať knihu svojpomocne. Každopádne ste na správnom mieste, tu Vám pomôžeme a poradíme najoptimálnejšie riešenie, ci už z pohľadu kvality tlače alebo rýchlosti dodania, ci realizácie väzby. Mame široké skúsenosti s tlačou katalógov, knih, plagátov aj letákov. Do nášho portfólia patria aj časopisy, brožúry a iné polygrafické výrobky. Realizujeme tlač knih v rôznom formáte a prevedení. Vždy tak, aby bol zákazník spokojný na maximálnu možnú mieru. Pretože len kvalitná tlač môže pomôcť zákazníkovi v jeho zámeroch, ci už ide o predaj vytlačených knih alebo predaj výrobkov prezentovaných v katalógu.

vytlaceny-katalog (11)

Katalóg Petra Barenyiho (web peterbarenyi.sk). Väzba V2. Papier 60g/m2, Snowbulk.

Či už chcete knihu tlačiarensky realizovať v jednoduchej väzbe V1 vhodnej pre časopisy alebo vytlačenú knihu dáte zviazať špirálovou väzbou, alebo tepelnou väzbou zalepiť do priemyselnej väzby V2, obráťte sa na Nás a my Vám poradíme a predvedieme vzorky už realizovanej tlače. Pomocou nášho vybavenia si môžete realizovať svoje očakávania. Od digitálnych tlačiarni po ofsetové tlačiarne sú Vám k službám na dosiahnutie ideálneho pomeru ceny a kvalitu. Garantujeme Vám špičkovú kvalitu a nízku cenu.

portfolio4

Portfólio. Papier 250g/m2. Špirálová väzba.

Potrebujete tlač katalógu v atypickom formáte? My s tým nemáme problém, stačí ak sa na nás obrátite a my Vám poskytneme konzultáciu priamo na mieru Vašej požiadavke. Katalógy bývajú realizované najrôznejšími kombináciami väzieb, farebnosti, výberu papiera, formátu publikácie a množstva vytlačených kusov, záleží len od Vašej vôle.

portfolio5

Portfólio. Papier 250g/m2. Špirálová väzba.

Z papierov vhodných na katalógy je k dispozícii široká škála z ktorej si vyberie aj najnáročnejší klient. Či už si vyberiete bezdrevný nenatieraný (tzv. kancelársky) papier, alebo žltkastý papier tej istej gramáže ale vyššieho volumen pre dosiahnutie vyššej vzdušnosti katalógov. Ponuka papierov zahrnuje aj natierané papiere matne aj lesklé. Na každý papier máme pripravený farebný profil, ktorý reflektuje špecifiká každého papiera a prispôsobí farebnosť pri tlači tak, aby bola dosiahnutá zhoda s originálnymi dátami.

IMG_7926

Katalóg. Papier 150g/m2, lesklý. Väzba paperback/V2. 

Väzba sa používa zvyčajne šitá spinkami a pri väčšom počte strán je možné použiť aj lepenú priemyselnú väzbu (tzv. paperback). Vytlačené katalógy mávajú rôzne povrchové úpravy. Najčastejšou je laminácia, ktorá chráni pred poškodením katalógu alebo jeho znečistením. Laminuje sa matne alebo lesklo. Pre zvýšenie atraktivity katalógu sa používa aj UV parciálny lak.

portfolio1

Portfólio. Väzba paperback/V2. Papier 60g/m2, Snowbulk.

Katalógy sa uplatnia v takmer každej firme. Tlač cenníkov, prospektov, prezentácií alebo iných publikácií je stále často využívaná na propagáciu výrobkov, diel alebo šírenie povedomia a značke či autorovi. Všetky tieto požiadavky vieme riešiť promptne, cenovo výhodne a v najvyššej kvalite. Máme vybavenie pre lacnú a rýchlu digitálnu tlač. Pre plné využitie možnosti je tu spolupráca grafikov a tlačiarov, ktorá prináša to najoptimálnejšie riešenie pre Vaše zadanie. Sú totiž limity ktoré nahrádza jedna technológia druhou.

Výhody digitálnej tlače
 • rýchlosť prvého výtlačku
 • testovacie náhľady
 • výhodná cena
 • možnosť personalizácie tlače

DSC_0318

Portfólio. Väzba paperback/V2. Papier 60g/m2, Snowbulk.

Digitálna tlač má výhodu predovšetkým v možnosti realizovania tlače už od jedného kusu a to priamo z počítača, bez potreby výroby tlačovej matrice ako to potrebuje ofsetová tlač. Digitálna tlač je vhodná predovšetkým na menšie náklady do cca 400-500ks, kde sa ešte neoplatí vyrábať tieto tlačové formy na ofset. Digitálne laserové stroje sú schopné tlačiť vo viacerých ohľadoch rovnako kvalitne ako ofset. Odlišujú sa len farbami a spôsobom ich nanášania na papier.

portfolio3

Portfólio. Väzba paperback/V2. Papier 60g/m2, Snowbulk.

Kontakt
 • Továrenská 14
 • Bratislava 811 09
 • Telefón : 0907 071 601
 • mail : info@malografia.sk

Nie sme platcami DPH.

Otváracie hodiny :  od 13:00 do cca 20:00

Stretnutie si, prosím, vopred dohodnite.

Zanechajte nám odkaz.

Váš mail/telefónne číslo.

Priloženie súboru.

Maximálna veľkosť súboru je 18MB a podporované sú len tieto typy súborov: pdf, ai, jpg, jpeg, doc, rar a zip.

Ak chcete nahrať viac alebo väčšie súbory, kliknite na malografia.sk/nahravanie-suborov/